image

Poszukujemy chętnych grafików i wszystkich zainteresowanych współtworzeniem projektu

Nasza grupa rozwija się, gromadząc świadome osoby chcące przeciwdziałać zanieczyszczaniu powietrza, wody, swojego otoczenia w którym żyją. Jesteśmy świeżo po starcie i aktywnie budujemy naszą społeczność. Zależy nam na prężnym rozwoju, aby przedstawić ludziom obecny problem SMOGU, zanieczyszczeń, a jednocześnie wymusić na ignorantach stosowanie się do przepisów i zasad dbałości o środowisko.

Poszukujemy więc osób zainteresowanych współpracą, którzy chcą podjąć inicjatywę i wesprzeć naszą organizację. Poszukujemy grafików, chętnych do zaprojektowania wzorów karnych naklejek przeciw kopciuchom, bannerów reklamowych i wiele innych ciekawych projektów z myślą o szerzeniu idei ekologii. Szukamy też osób, które nieodpłatnie chciałyby działać razem z nami, promować naszą grupę w internecie. Tak naprawdę szukamy was!

Za zaangażowanie w projekt, osoby które podejmą się współdziałania w jednym teamie otrzymają oczywiście coś miłego w ramach podziękowania - planujemy przesłać każdemu współpracującemu pakiet naklejek, których wzory wspólnie zaprojektujemy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, chęcią tworzenia czegoś dobrego dla Ciebie, Twojego otoczenia i środowiska napisz do nas. Nie zwlekaj, bo warto! Czekamy na zgłoszenia pod adresem:

wspolpraca@smierdziele.pl

Image