O projekcie ŚMIERDZIELE.PL

Nasza misja

Tworzymy i sprzedajemy karne naklejki aby przywracać świadomość dbania o ekologię.

Chcemy sprzedażą swoich naklejek wesprzeć aktywnie ekologię. Sprzedaż służy pogłębianiu świadomości walki o wolny od zanieczyszczeń świat. Zaczynając od swojego podwórka możemy przypominać innym osobom o zachowaniu czystości. Wspieraj ekologię z nami!

W obecnych czasach na świecie jednym z najważniejszych problemów dla ludzkości staje się problem utrzymania czystego środowiska łącznie z powietrzem i wodą. Dystrybują i sprzedażą naklejek wspomagamy procesy przypominawcze o obowiązkach zachowania zasad przyjaznym środowisku. Chcemy promować ekologiczne zachowania, dotyczące odpowiedniego segregowania śmieci oraz dbania o środowisko, począwszy od mijesc zamieszkania.

Środki uzyskane z tytułu sprzedaży naklejek przeznaczymy na cele wspierające ekologię. Wspomóżcie nas, a jednocześnie upomniejcie swoich sąsiadów którzy ignorują wspólne zasady dbałości o czyste powierze, wodę.

Nasz sklep z naklejkami
images

26

Zadowolonych klientów

images

500+

Wysłanych naklejek

images

1+

Miesiąc na rynku

images

6+

Uzyskanych rekomendacji

Zobacz

Co nas wyróżnia

Naklejki pod potrzeby

Nasze naklejki ŚMIERDZIELE, zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie upomnieć smrodzących sąsiadów. Za ich pomocą możesz wyraźnie okazać swoje niezadowolenie.

Prosty przekaz

Naklejki możesz bezpośrednio nakleić na dowolną powierzchnię, również na zewnątrz. Dzięki temu zwrócisz uwagę osobom z Twojego otoczenia na problem.

Szybka dostawa

Zamówione naklejki wyślemy Ci w dowolny wybrany przez Ciebie sposób spośród dostępnych metod dostawy. Mogą być u Ciebie już na drugi dzień.

Wesprzyj naszą akcję dbania o ekologię i prawidłowe postawy ludzi

Możesz

REAGOWAĆ I UPOMINAĆ

Nie daj sobie wejść na główę przez ignorancję sąsiadów. Aktywma postawa może być skutecznym rozwiązaniem. Oferujemy Ci nasze naklejki ŚMIERDZIELE, aby skutecznie upomnieć smrodzących sąsiadów. Za ich pomocą możesz wyraźnie dać im do zrozumienia, że powinni natychmiast zmienić swoje metody grzewcze. Przywróć świadomość tym, którzy zapomnieli o czystym i zdrowym powietrzu.

Nasze naklejki dostępne są na naszym oficjalnym koncie Allegro. Zapoznaj się z dostępnymi wzorami.

Dostępne wzory
image
image
image
logo

Dołącz do naszej grupy na Facebooku
i działaj z nami!

Dołącz do grupy

Co o Nas mówiąRekomendacje

Poznaj opinię kupujących nasze naklejki